Naša koruna krásy

Dnes mám hlavne pre vás, ženy, trošku iný článok. Alebo skôr taký malý tip, ktorý sa týka našej koruny krásy.

Krátke, dlhé, rovné, vlnité, farbené, prirodzené. Na tom nezáleží, každá ich chceme mať krásne. Áno, hovorím o našich vlasoch. 🙂 Mrazivé teploty, šály a veľké huňaté svetre nám v tom príliš nepomohli. Po zime bývajú vlasy dosť zničené. Ako si pomôcť?

Pred pár dňami som si uvedomila, že mám na poličke ešte od Vianoc od manželka položený OLAPLEX no.3. Rozbalený bol, chcela som vedieť ako vonia :), ale ešte som sa nedostala ku odskúšaniu. OLAPLEX je niečo ako domáca kúra na namáhané, zničené a najmä farbou zosvetlené vlasy. To mi povedala moja kaderníčka a nechápala, prečo by som chcela mať niečo také doma, keďže nemám farbené a takmer vôbec zničené vlasy.

Ale práve to ma nadchlo. Výživa pre farbené vlasy býva silnejšia ako pre normálne, neškodí a tak som si poprosila túto vychytávku pod stromček.

A až takmer po 3 mesiacoch nastal čas na odskúšanie. Vlasy som si umyla len vodou, vyžmýkala som si ich a natrela som si OLAPLEXom celé vlasy od korienkov až po končeky. Zabalila som si ich do uteráka a išla som variť. Niekto si nechá tento zázrak na vlasoch pôsobiť 15 minút, niekto cez noc, niekto pár hodín. Ja som ho mala na vlasoch hodinu a pol. Potom som si vlasy len klasicky umyla šampónom a kondicionérom. Keďže sme sa chceli ísť prejsť von, vlasy som si aj vyfénovala, inak to vo zvyku nemám.

Keby som nevidela výsledky po jednom nanesení, určite vám nepíšem. ALE! Vlasy som mala „ťažšie“, kvalitnejšie, lesklejšie, hladšie a dokonca aj o niečo málo rovnejšie, čo je pre mňa obrovská výhoda :). Takže vám, dievčatá a ženy, môžem OLAPLEX no.3 odporučiť, pokiaľ by ste si chceli vlásky po zime trochu zregenerovať. U mňa sa OLAPLEX no.3 určite zaradí do starostlivosti o vlasy minimálne raz do mesiaca (súdiac podľa môjho časového harmonogramu, keď večer o 11, kedy si bežne v polospánku umývam vlasy, určite nemám kapacitu na skrášľovacie kúry :D) . Dokonca nie je ani príliš finančne náročný a kúpiť sa dá na bezvavlasy.sk.

Vaša N

PS: Označenie no.3 má preto, lebo je menej koncentrovaný a tak je vhodný na domáce použitie, ostatné sú kadernícke 🙂

Scroll Up